Skip to main content
Google Moja Firma - Case Study

Odkryj historię sukcesu lokalnych firm wykorzystujących Gogole Street View w promocji swoich firm.

Wirtualne spacery Street View dla firm to usługa Google, która istnieje w Polsce od czerwca 2013 roku. Polega na promowaniu firmy w internecie poprzez umieszczanie wysokiej jakości zdjęć 360 stopni. Ich odpowiednie opublikowanie sprawia, że klienci mogą odbyć wirtualny spacer wewnątrz Twojej firmy.

W celu przekonania Cię o korzyściach płynących z Street View Trusted przygotowaliśmy case studies z wykorzystania wizytówki Google Moja Firma wraz z spacerem Google 360 stopni. Krótka analiza sytuacji konkretnych firm, które odniosły sukces dzięki takiej promocji:

Wirtualny spacer w sklepie

Sklep rybny Claudio’s Seafood w Google Street View

sklep rybny Grega Imisidesa w Sydney. Od kiedy właściciel korzysta z Google, cieszy się nieustannym ruchem. Ze swoimi klientami ma znakomite relacja. Posiada wielu stałych konsumentów, którzy lubią zaglądać do sklepu.

Zdjęcia panoramiczne w warsztacie

Warsztat Vesbar w Monachium w Google Moja Firma

Właściciel naprawia w nim skutery Vespy. Klienci mają od 16 do 80 lat, pochodzą z różnych klas społecznych. W Google miłośnicy wiekowej Vespy wymieniają się zdjęciami, relacjami z podróży, pomysłami na odnowienie pojazdu. Google pomaga docierać do tej społeczność i pokazać sklep i warsztat na zdjęciach 360 stopni. Obraz przekazuje więcej niż 1000 słów.

Wizytówka Google Moja firma wzbogacona o wirtualny spacer Google Street View to recepta na sukces zarówno dla małych rodzinnych biznesów, jak i dla wielkich korporacji. Przekonaj się o tym sam! Dlaczego warto zrealizować wirtualny spacer Google Street View po wnętrzach swojej firmy?

Zamów wirtualny spacer Google u siebie w Firmie.
Rekomendowany fotograf Google Daniel Myhal
tel. 510750291