Skip to main content

Wizytówka w Google Moja firma oraz aktywna nasza firma w mapach Google to bardzo skuteczny element pozyskiwania nowych klientów i reklamy na rynku lokalnym. Wiele osób wyszukuje informacji oraz firm usługowych czy handlowych właśnie na Mapach Google. Jest to 80% ruchu internetowego, a blisko połowa z tych osób następnie zapoznaje się z ofertą konkretnej firmy. Dlaczego zatem warto dodać się jako firma w mapach Google? Jak wykorzystać wirtualny spacer po naszej firmie w celu reklamowym? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Firma w mapach Google - Dento Stomatologia dentysta centrum stomatologiczne Gliwice 2

Firma w mapach Google — dlaczego warto?

Nasza firma w mapach Google to obecnie wręcz obowiązek, jeśli chcemy być widoczni w sieci i pozyskiwać z internetu klientów. Blisko 80% internautów — czyli zdecydowana większość szuka informacji o firmach czy lokalnych usługach właśnie w Google Maps. Poszczególne marki w danej lokalizacji wyświetlają się na mapach, oferując daną usługę – a my możemy również znaleźć się w takim miejscu. Wiele firm istniejących rzeczywiście, nie dodaje wizytówki na Google Maps, przez co jest ignorowana i pomijana. Samo dodanie swojej wizytówki na mapach Google jest proste i daje bardzo dobre rezultaty marketingowe. Możemy na niej zaprezentować swoją firmę oraz dodać zdjęcia czy dane kontaktowe. Wyszukiwanie firm lub usług w Google Maps jest też zdecydowanie najwygodniejszym sposobem, gdyż otrzymujemy w krótkim czasie informacje, dokładną lokalizację oraz zdjęcia czy opinie. Warto zatem wykorzystać ten fakt i popularność Google Maps.

Możliwość dodania wirtualnego spaceru

Nasza firma w mapach Google może w swojej wizytówce oprócz zdjęć posiadać również wirtualny spacer 360 stopni. Jest to spacer w technologii Google Street View, który prowadzi naszych klientów po naszej firmie. Spacer taki polega na przemierzaniu wirtualnego biura, które składa się z wielu połączonych ze sobą zdjęć. Możemy w jego trakcie rozglądać się w dowolną stronę lub przechodzić do kolejnych pomieszczeń. Spacer wirtualny w Google naszej firmy możemy zamówić u profesjonalnego fotografa. Jest on możliwy do wprowadzenia nawet w ciągu kilku dni a jego cena to ok. kilkuset złotych za 100 m2 zwirtualizowanej nieruchomości.

Wirtualny spacer w kawiarni Cafe Zaćmienie fotografia wnętrz google

Co zyskuje firma w mapach Google dzięki wirtualnemu spacerowi?

Dzięki wirtualnemu spacerowi po naszej firmie zyskujemy bardzo wiele korzyści. Pierwszą z nich jest fakt, że klienci, którzy mogą zobaczyć dokładnie naszą firmę oraz ją zwiedzić według własnych preferencji - nawet wirtualnie, zyskują dużo większe zaufanie do naszej marki i traktują ją profesjonalnie. Będzie przekładało się to na częstsze wybieranie jej z grona wielu innych firm oraz jej polecenie. Wirtualny spacer to też zamieszczanie treści graficznych wysokiej jakości, które promuje sama wyszukiwarka Google. Spacer 360 stopni po naszej firmie możemy też umieścić na naszej stronie internetowej oraz dać możliwość zwiedzenia siedziby firmy klientom przebywającym bezpośrednio na niej. Raz stworzony spacer przez profesjonalnego fotografa pozostanie za darmo w wizytówkach Google Moja Firma, jest obecny na Google Maps i stale przyciąga kolejnych nowych klientów — bez ponoszenia dodatkowych kosztów co jest niemożliwe np. przy reklamie tradycyjnej.

Zakres usługi

Firma w mapach Google - przykład:

Zobacz przykład na pełnym ekranie w mapach Google

Obszar realizacji wirtualnych wycieczek Google

Firmy w mapach Google u których realizowałem wirtualne wycieczki Google

Od 2014r. jestem certyfikowanym przez Google Rekomendowanym Fotografem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy, i umiejętnością opublikowałem ponad 35 tys. m2 powierzchni firmowych w postaci wirtualnych spacerów. Najwyższa jakość usługi jest doceniana przez wielu moich klientów. Skontaktuj się ze mnie w celu omówienia projektu dla Ciebie.

Bezpłatna wycena:
Daniel Myhal
tel. 510750291
daniel@fotografsv.pl
Kancelaria Notarialna KnuplerzKnuplerz wirtualny spacer Google Rekomendowany Fotograf Street VIew22
Wirtualny spacer u dentysty zdjęcia 360 stopni Google dentysta Kraków AskDentist

ZOBACZ PRZYKŁADY FIRM W MAPACH GOOGLE

Niezależnie czy prowadzisz restauracje, kawiarnie, sklep, hotel, siłownie, co-working czy jesteś dentystą, notariuszem, prawnikiem, w każdej branży lokalne wyszukiwania Twojego biznesu są ważne i warto dbać o to aby klienci poznali, zaufali Tobie i przeszli do kolejnego kroku czyli kontaktu lub przejścia na stronę www. Dzięki spacerom Google zwiększysz zainteresowanie, poprawisz pozycję w Google a co za tym idzie zyskasz nowych klientów.

Zobacz przykłady realizacji