Skip to main content

Wirtualny spacer z modelem 3D wnętrza

To co coś więcej niż zwykłe zdjęcia panoramiczne, to w pełni realistyczny interaktywny obraz przenoszący oglądającego do wnętrza obiektu.

Wywieraj niesamowite wrażenia

Pokaż realne wnętrza swojej firmy potencjalnym klientom z całego świata.

Allekurierpl Dollhouse View 1
Zaskakuj oglądających

Model 3D – firma w formie „Domku dla Lalek”

Wyobraź sobie, że możesz patrzeć na swoje wnętrza niczym na domek dla lalek i jednym kliknięciem przenosić się do wybranego przez Ciebie pomieszczenia. Tak właśnie oglądający będą mogli oglądać Twoją firmę w postaci modelu 3D całego obiektu. Zobacz spacer na pełnym ekranie. 

Interakcja z oglądającym

Atrakcyjna funkcjonalność - konwersja oglądającego na klienta

Wirtualna wycieczka z wizualizacją 3D wnętrza nie tylko robi świetne wrażenie na oglądających przedstawiając firmę jako nowoczesną i otwartą, ale również daje możliwość wejścia z nimi w interakcje poprzez dodanie wewnątrz spaceru Tagów, które mogą przenosić użytkownika do sklepu internetowego, opisu produktu, linku do wydarzeń, systemu rezerwacyjnego, wideo lub np. danych kontaktowych.

Funkcjonalność modelu 3d tagi
Przewodnik po wnętrzach

Automatyczna prezentacja wnętrz

Technologia prezentacji wnętrz umożliwia uruchomienie automatycznego przejścia po wyznaczonej przez nas ścieżce wirtualnego spaceru. W łatwy sposób zaprowadzisz klienta do najbardziej interesujących części firmy. Wystarczy, że wchodząc do wirtualnego spaceru klikniemy w lewym dolnym roku na ikonę „Play” a zostaniemy zabrani po przechadzce po całym wnętrzu.

Oglądaj wirtualny spacer w okularach VR

Wirtualna rzeczywistość staje się coraz popularniejszą formą przeniesienia potencjalnego klienta wewnątrz naszej przestrzeni. Dzięki okularom VR połączonymi z technologią wyświetlania wirtualnych spacerów możesz zaprezentować swój sklep, showroom, biuro w niesamowity sposób, i przenieść klienta do wnętrza firmy.

Zdjęcia klasyczne wnętrz

Każda realizacja to także dodatkowe zdjęcia klasyczne wnętrz Twojego biznesu, które możesz wykorzystać w materiałach promocyjnych, stronie www lub np. media społecznościowych.

Zdjęcia 360 stopni z metadanymi na facebooka

Dzięki dodatkowym panoramą sferycznym z metadanymi na facebooka, zyskujesz materiały które po dodaniu na swój fanpage przyciągają większą uwagę niż zwykłe posty. Wraz z obrotem telefonu zmienia się kadr przedstawionego wnętrza

Zobacz przykład wirtualnego spaceru z modelem 3D wnętrza

Kontakt i wycena

Zadzwoń: 510750291 lub napisz