Skip to main content

Panoramy 360 Google nieprzerwanie zyskują coraz większą popularność wśród użytkowników internetu, pozwalają stworzyć profesjonalny wizerunek firmy w wyszukiwarce oraz przyciągają swoją oryginalnością osoby zainteresowane daną tematyką do naszej marki. Wbrew pozorom zamówienie usługi i wykonanie panoramy Google danego wnętrza nie jest trudne, kosztowne ani problematyczne. Poniżej prezentujemy czy są panoramy trzysta sześćdziesiąt Google, jak działają oraz dlaczego warto umieszczać je na naszych stronach www oraz w Google Maps.

Apartamenty wirtualny spacer Google wnętrza 3d Rezydencja zakopiańska 6

Czym są panoramy 360 Google?

Panoramy 360 Google to interaktywne wnętrze naszej firmy złożone z wielu zdjęć przedostających wirtualnie dane pomieszczenie. Popularnie są nazywane też wirtualnymi spacerami czy “materiałami 360 stopni”. Panoramy Google przedstawiają dowolne wnętrze np. naszego budynku i są umieszczane w wyszukiwarce oraz w Google Maps w wizytówkach firm. Mają one dwie formy. Pierwsza forma to połączone zdjęcia w szeroką panoramę przedstawiającą pomieszczenie. Drugą formą może być wirtualny spacer, który oprócz swobodnego przeglądania pomieszczenia umożliwia przechodzenie do kolejnych pokoi czy korytarzy — zwiedzając całą naszą firmę czy rozglądanie się po pomieszczeniu.

Gdzie będą widoczne panoramy mojej firmy?

Panoramy 360 Google będą widoczne kilku miejscach. Pierwszym z nich jest wizytówka Google Moja Firma w Google Maps. Po wyszukaniu naszej firmy i wyświetleniu szczegółów sekcji ze zdjęciami potencjalny klient będzie mógł skorzystać z panoramy 360 naszego biura. Kolejnym miejscem, gdzie będą widoczne nasze grafiki, jest zwykła wyszukiwarka Google. Po wpisaniu hasła do niej użytkownik zobaczy panoramy 360 Google obok innych naszych tradycyjnych zdjęć. Trzecim miejscem, gdzie będą widoczne panoramy Google, jest nasza strona. Bardzo prosto możemy udostępnić z wizytówki interaktywne zdjęcia na naszej stronie www i pokazywać je osobom odwiedzającym naszą firmę.

panoramy 360 google Kraków meblicante

Dlaczego warto dodawać panoramy 360 Google?

Powodów, dla których warto wykonać panoramy 360 Google, jest kilka. Pierwszą z nich jest promowanie firm i wyników wyszukiwania, które zawierają profesjonalne zdjęcia wysokiej jakości czy spacery wirtualne. Oprócz przychylności Google zyskamy też zaufanie klientów, którzy będą oceniali naszą firmę pozytywnie i uważali ją za profesjonalną. Umieszczenie panoramy Gogle naszej firmy dostarczy też wielu informacji potencjalnym klientom, a Ci znacznie chętnie zdecydują się na jej wybór spośród wielu anonimowych marek.

Oprócz zysków wizerunkowych stworzenie panoramy trzysta sześćdziesiąt stopni Google jest bardzo proste. W tym celu wystarczy wynająć odpowiedniego fotografa, który specjalizuje się w tej technice i zaprosić go na kilkadziesiąt minut do swojej firmy. Po kilku dniach dostarczy on gotowy materiał, który możemy wgrać do wizytówki Google. Poza pojedynczą kilkuset złotową opłatą nie będziemy musieli ponosić dodatkowych kosztów utrzymania panoramy 360 Google, a sam wirtualny spacer będziemy mogli udostępnić np. na naszej stronie internetowej.

Zakres usługi

Panoramy 360 Google - przykład:

Zobacz przykład na pełnym ekranie w mapach Google

Obszar realizacji Panoram Google

Firmy, dla których przygotowywałem panoramy 360

Od 2014r. jestem certyfikowanym przez Google Rekomendowanym Fotografem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy, i umiejętnością opublikowałem ponad 35 tys. m2 powierzchni firmowych w postaci wirtualnych spacerów. Najwyższa jakość usługi jest doceniana przez wielu moich klientów. Skontaktuj się ze mnie w celu omówienia projektu dla Ciebie.

Bezpłatna wycena:
Daniel Myhal
tel. 510750291
daniel@fotografsv.pl
Kancelaria Notarialna KnuplerzKnuplerz wirtualny spacer Google Rekomendowany Fotograf Street VIew22
Wirtualny spacer u dentysty zdjęcia 360 stopni Google dentysta Kraków AskDentist

ZOBACZ PRZYKŁADY REALIZACJI PANORAM 360 GOOGLE

Niezależnie czy prowadzisz restauracje, kawiarnie, sklep, hotel, siłownie, co-working czy jesteś dentystą, notariuszem, prawnikiem, w każdej branży lokalne wyszukiwania Twojego biznesu są ważne i warto dbać o to aby klienci poznali, zaufali Tobie i przeszli do kolejnego kroku czyli kontaktu lub przejścia na stronę www. Dzięki spacerom Google zwiększysz zainteresowanie, poprawisz pozycję w Google a co za tym idzie zyskasz nowych klientów.

Zobacz przykłady realizacji