Skip to main content

Promocja firmy w mapach Google to obecnie jeden z obowiązkowych punktów promocji marki w internecie. Dzięki niej jesteśmy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i możemy w ten sposób pozyskiwać wielu klientów. Istnieje jednak doskonały sposób, aby wśród wielu podobnych firm w naszym mieście wyróżnić się na mapach Google i prześcignąć konkurencyjne marki. Czym jest wirtualny spacer? Jak sprawia, że promocja firmy w Google jest jeszcze bardziej efektywna? Dlaczego warto? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Przykład wirtualnego spaceru google w kancelarii notarialnej

Czym jest promocja firmy w mapach Google

Promocja firmy w Google Maps polega na dodaniu swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu w danej lokalizacji. Od tej pory jesteśmy widoczni na mapie Google jako pinezka i jesteśmy wyświetlani użytkownikom, którzy poszukują konkretnych marek, firm czy usług. Sama obecność w tym miejscu może nie wystarczyć, aby prześcignąć konkurencyjne marki i zdobyć klienta, Aby promocja firmy w mapach Google była skuteczna, należy wykonać kilka działań, które pozwolą lepiej się nam reklamować. Z pewnością do nich należeć będzie uzupełnienie wszystkich aktualnych danych, odpowiednia prezentacja, umieszczenie estetycznych zdjęć czy adresu www naszej strony internetowej. Istnieje też doskonały sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki którym wyróżnimy się z tłumu wielu marek, gdyż niewiele firm go używa. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer po firmie na Mapach Google

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale przedstawiający naszą nieruchomość lub biuro. Promocja firmy w mapach Google może zatem odbywać się skuteczniej, gdy dodamy taki spacer przedstawiający naszą nieruchomość lub biuro. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy przemierzać korytarze i zaglądać do konkretnych pomieszczeń rozglądając się po nich. Choć technika ta jest prosta do wykonania, jest efektowna i przyciąga wielu użytkowników. Niewiele firm nadal jednak decyduje się na jej wykorzystanie. Spacer taki możemy również odbywać na różnych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Promocja firmy w mapach Google jest bardzo efektowna i daje możliwość sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy potencjalnemu klientowi, który z pewnością to doceni.

 

Zobacz: Dlaczego wygląd biura ma znaczenie przy wyborze pracodawcy

Promocja firmy w mapach google w formie wirtualnego spaceru

Dlaczego warto promować firmę w mapach Google?

Wirtualny spacer Google ma bardzo wiele zalet i jest jednym z najskuteczniejszych sposobów, aby promocja firmy w mapach Google była udana. Warto dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, gdyż sama wyszukiwarka promocje wizytówki, które posiadają profesjonalne i wysokojakościowe zdjęcia czy wirtualne spacery. Spacer taki daje również klientom możliwość zwiedzenia naszej firmy, hotelu czy punktu usługowego dzięki czemu znacznie łatwiej jest nam przekonać ich do skorzystania z oferty. Raz wydane środki na stworzenie takiego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów czy wykonywania dodatkowych czynności. Promocja firmy w mapach Google nie daje zbyt dużego “pola do popisu”, a wirtualny spacer po naszej firmie jest najlepszym sposobem na wyróżnienie się wśród konkurencyjnych firm w danej lokalizacji.

Zakres usługi

Promocja firmy w mapach Google - przykład:

Zobacz przykład na pełnym ekranie w mapach Google

Promocja firmy w formie wirtualnych spacerów Google

Firmy które promują siebie w mapach Google poprzez wirtualne wycieczki Google

Od 2014r. jestem certyfikowanym przez Google Rekomendowanym Fotografem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy, i umiejętnością opublikowałem ponad 35 tys. m2 powierzchni firmowych w postaci wirtualnych spacerów. Najwyższa jakość usługi jest doceniana przez wielu moich klientów. Skontaktuj się ze mnie w celu omówienia projektu dla Ciebie.

Bezpłatna wycena:
Daniel Myhal
tel. 510750291
daniel.myhal@gmail.com
Kancelaria Notarialna KnuplerzKnuplerz wirtualny spacer Google Rekomendowany Fotograf Street VIew22
Wirtualny spacer u dentysty zdjęcia 360 stopni Google dentysta Kraków AskDentist

Niezależnie czy prowadzisz restauracje, kawiarnie, sklep, hotel, siłownie, co-working czy jesteś dentystą, notariuszem, prawnikiem, w każdej branży lokalne wyszukiwania Twojego biznesu są ważne i warto dbać o to aby klienci poznali, zaufali Tobie i przeszli do kolejnego kroku czyli kontaktu lub przejścia na stronę www. Dzięki spacerom Google zwiększysz zainteresowanie, poprawisz pozycję w Google a co za tym idzie zyskasz nowych klientów.

Zobacz przykłady realizacji