Skip to main content

Spacery wirtualne po naszej firmie stają się coraz bardziej popularne, a wiele osób coraz częściej zamawia wykonanie takie usługi i umieszczenie spaceru na wizytówkach Google pod adresem naszej firmy. Możliwość przejścia się po niej przyciągnie wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokojakościowy, warto wybierać rekomendowanych fotografów Google do stworzenia takiego spaceru.

Salon Firmowy Loake Kraków wirtualny spacer Google Street View

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to fotograf, który jest polecany przez Google do wykonania wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz materiałów zdjęciowych, które będą umieszczane w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy związana z marką, ale taka, która spełniła kryteria jakościowe Google i charakteryzuje się dzięki temu odpowiednio wysokim profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, aby otrzymać certyfikat musi opublikować przynajmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości według wymogów Google, co potwierdza jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być osoby prywatne lub agencje, które otrzymają specjalny certyfikat od Google.

Dlaczego warto wybierać rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto wybierać rekomendowanych fotografów Google, jest ich potwierdzony profesjonalizm. Osoba, która spełniła wymogi Google pod względem jakości zdjęć, z pewnością potrafi wykonywać jakościowe panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie narażamy się na nieudany czy nieprawidłowo wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna też wytyczne dotyczące wykonywania takich fotografii i samo zlecenie wykona rzetelnie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego usług i może być to dobry początek konstruktywnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje również bardzo często dodatkowe usługi lub dodatkowe usługi w cenie projektu. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć czy wirtualnych spacerów po naszej firmie mogą przekazać nam lub sprzedać zdjęcia tradycyjne wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, doradzić nam jakie ujęcia opublikować, wykonać materiały na inne serwisy takie jak YouTube lub Facebook, lub pomóc nam w konfiguracji wizytówki. Rekomendowany fotograf Google może też pomóc stworzyć wizytówkę w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest dużym plusem.

Rekomendowany fotograf Google

Gdzie mogę znaleźć takich fotografów?

Rekomendowanych fotografów przez Google możemy odnaleźć w sieci na dwa sposoby. Pierwszy z nich to wyszukiwanie ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma i spaceru wirtualnego znajduje się specjalna baza, w której możemy wpisać daną lokalizację, a w zamian otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego miasta. Rekomendowany fotograf Google może również reklamować się i legitymować specjalnym logiem, które zawiadamia, że posiada on specjalne umiejętności i jest profesjonalistą w zakresie wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Zakres usługi

Przykład realizowanej wycieczki przez rekomendowanego fotografa Google

Zobacz przykład na pełnym ekranie w mapach Google

Zobacz jak wyglądają spacery przygotowane przez rekomendowanego fotografa Google

Firmy, w których odbyła się realizacja wirtualnego spaceru

Od 2014r. jestem certyfikowanym przez Google Rekomendowanym Fotografem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy, i umiejętnością opublikowałem ponad 35 tys. m2 powierzchni firmowych w postaci wirtualnych spacerów. Najwyższa jakość usługi jest doceniana przez wielu moich klientów. Skontaktuj się ze mnie w celu omówienia projektu dla Ciebie.

trusted photographer
Bezpłatna wycena:
Daniel Myhal
tel. 510750291
daniel@fotografsv.pl
Kancelaria Notarialna KnuplerzKnuplerz wirtualny spacer Google Rekomendowany Fotograf Street VIew22
Wirtualny spacer u dentysty zdjęcia 360 stopni Google dentysta Kraków AskDentist

ZOBACZ PRZYKŁADY PROMOWANYCH FIRM W MAPACH GOOGLE

Niezależnie czy prowadzisz restauracje, kawiarnie, sklep, hotel, siłownie, co-working czy jesteś dentystą, notariuszem, prawnikiem, w każdej branży lokalne wyszukiwania Twojego biznesu są ważne i warto dbać o to aby klienci poznali, zaufali Tobie i przeszli do kolejnego kroku czyli kontaktu lub przejścia na stronę www. Dzięki spacerom Google zwiększysz zainteresowanie, poprawisz pozycję w Google a co za tym idzie zyskasz nowych klientów.

Zobacz przykłady realizacji