Skip to main content

Spacer Google to bardzo popularna forma zwiedzania różnego rodzaju miejsc. Dzięki nim bez problemu w ciągu kilku minut możemy się przenieść np. na ulice Paryża czy do odległego Miami, aby na własne oczy zobaczyć rajskie plaże. Dzięki temu sposobowi możemy nie tylko turystycznie zwiedzać odległe zakątki, ale stworzyć spacer Google po naszej firmie czy hotelu oraz prezentować nasze miejsca potencjalnym klientom. Stworzenie takiego spaceru nie jest trudne, kosztowne a bardzo efektowne i efektywne biznesowo. Czym są ogólnie spacery Google? Czym są spacery Google po naszej firmie? Jak działają i dlaczego warto je wykorzystywać biznesowo? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Zdjęcia 360 stopni wirtualny spacer google w Rezydencji Gubałówka fotografia wnętrz

Czym jest spacer Google — Google Street View?

Spacer Google to możliwość wirtualnego zwiedzania miejsc na całym świecie. Polega on na tym, iż Google wykonuje zdjęcia sferyczne – 360 stopni danego miejsca, a następnie łączy je i umieszcza w swoich mapach. Dzięki temu, po wejściu na daną lokalizację, możemy rozglądać się na boki oraz w górę i w dół, oraz samodzielnie decydować, w jakim kierunku chcemy patrzeć. W ten sposób możemy dokładnie obejrzeć całe miejsce, jak byśmy się tam rzeczywiście znajdowali. Możemy również przechodzić kolejne metry i docierać do innych lokalizacji — cały czas patrząc w dowolnym kierunku i oglądając otaczającą nas rzeczywistość.

Spacer Google po naszej firmie — Google Maps

Bardzo ciekawym i coraz popularniejszym rozwiązaniem jest wykonywanie wirtualnego spaceru po naszej firmie, hotelu czy nieruchomości. W przeciwieństwie do Google Street View, to my zatrudniamy fotografa, który po przybyciu na miejsce wykonuje zdjęcia naszej nieruchomości oraz łączy je w wirtualny spacer. Cena usługi to ok. kilkuset złotych (cena zależy przeważnie od wielkości nieruchomości) oraz trwa od kilkudziesięciu minut do kilku godzin. Utworzony wirtualny spacer możemy dodać do wizytówki naszej firmy w Google Maps obok tradycyjnych zdjęć i umożliwić klientom zwiedzanie naszej firmy tak jak zwiedzają np. ciekawe miejsca w Google Street View. Samo umieszczenie wirtualnego spaceru nie jest trudne, nie trzeba płacić za jego utrzymanie oprócz samego wykonania, a spacer taki możemy również wstawić na naszą firmową witrynę.

Fotografia wnętrz Gorlice Studio tatuażu Fire Cube Tatto wirtualny spacer Google

Dlaczego warto zrealizować spacer Google?

Spacer Google to bardzo efektowny sposób umożliwiający wirtualne zwiedzanie danego miejsca przez potencjalnego klienta. Zdecydowanie warto wykonać taki spacer w naszej firmie w celach biznesowych. Klienci, poznając naszą firmę, hotel, nieruchomość czy biuro uzyskają sporo przydatnych informacji, które pomogą podjąć im decyzje o skorzystaniu z naszych usług. Uznają nas też za profesjonalną markę oraz chętniej skorzystają z naszej oferty.Spacer Google możemy wykonać, zarówno prowadząc hotel, pensjonat, własną firmę — dla klientów czy dla kandydatów - jeśli zależy nam na przyciągnięciu pracowników dobrymi warunkami pracy. Osoby, które przekonają się wirtualnie o standardzie naszej firmy oraz będą mogły zobaczyć ją na własne oczy, znacznie chętnie podejmą z nami współpracę. Spacer Google pomaga również w pozycjonowaniu naszej witryny, promowaniu naszej firmy w Google Maps oraz działa na wszystkich urządzeniach — nawet tych mobilnych.

Zakres usługi

Obszar realizacji spacerów Google

Firmy, dla których miałem okazję przygotowywać spacer Google

Od 2014r. jestem certyfikowanym przez Google Rekomendowanym Fotografem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy, i umiejętnością opublikowałem ponad 35 tys. m2 powierzchni firmowych w postaci wirtualnych spacerów. Najwyższa jakość usługi jest doceniana przez wielu moich klientów. Skontaktuj się ze mnie w celu omówienia projektu dla Ciebie.

Bezpłatna wycena:
Daniel Myhal
tel. 510750291
daniel@fotografsv.pl
Kancelaria Notarialna KnuplerzKnuplerz wirtualny spacer Google Rekomendowany Fotograf Street VIew22
Wirtualny spacer u dentysty zdjęcia 360 stopni Google dentysta Kraków AskDentist

ZOBACZ PRZYKŁADY REALIZACJI SPACERÓW GOOGLE

Niezależnie czy prowadzisz restauracje, kawiarnie, sklep, hotel, siłownie, co-working czy jesteś dentystą, notariuszem, prawnikiem, w każdej branży lokalne wyszukiwania Twojego biznesu są ważne i warto dbać o to aby klienci poznali, zaufali Tobie i przeszli do kolejnego kroku czyli kontaktu lub przejścia na stronę www. Dzięki spacerom Google zwiększysz zainteresowanie, poprawisz pozycję w Google a co za tym idzie zyskasz nowych klientów.

Zobacz przykłady realizacji