Skip to main content

Wirtualne wycieczki Google, czyli Google Street View to możliwość odwiedzania wielu miejsc na całym świecie w oknie wyszukiwarki Google. Funkcja ta jest dostępna od dłuższego czasu, a możliwość dodawania własnych wirtualnych spacerów sprawia, że w ten sposób możemy prezentować i zwiedzać nie tylko miejsca publiczne, ale też i nasze firmy oraz nieruchomości. Czym zatem są wirtualne wycieczki Google? Jak wykonać wirtualny spacer po naszej firmie i jak wykorzystać go do promowania naszej ramki? Czy i dlaczego warto to robić? Odpowiedzi, przydatne porady i wskazówki prezentujemy poniżej.

Wirtualne wycieczki Google

Czym są wirtualne wycieczki Google?

Wirtualne wycieczki Google to możliwość przeglądania połączonych interaktywnych zdjęć 360 stopni. Dzięki Google Street View można przenieść się do dowolnego miejsca na świecie, poruszać się po nim, oraz rozglądać w dowolne strony np. nad siebie, pod siebie czy do tyłu. Wirtualna wycieczka składa się z wielu połączonych ze sobą zdjęć, które tworzą wirtualną rzeczywistość. Wycieczki Google możemy odtworzyć na dowolnym urządzeniu — nawet mobilnym, są one darmowe i możliwe do odbywania w okularach VR (wirtualnej rzeczywistości).

Jak możemy wykorzystać wirtualne wycieczki Google do promowania naszej firmy?

Wirtualne wycieczki Google można wykorzystać również do swoich celów biznesowych i pozyskiwania klientów. Google i funkcja Google Street View daje możliwość tworzenia nam swoich prywatnych spacerów wirtualnych, a następnie wgrywania ich do swojej wizytówki Google Moja Firma. Dzięki temu możemy zaprezentować interaktywną wycieczkę po naszej firmy potencjalnym klientom i zaprezentować się z jak najlepszej strony. Wirtualne wycieczki Google stworzone i wgrane przez nas działają na dokładnie takich samych zasadach co te oferowane przez samo Google. Po wgraniu ich do wizytówki możemy też je udostępnić na naszej stronie internetowej bez ponoszenia kosztów. Na rynku bez problemu znajdziemy specjalistów — profesjonalnych fotografów, którzy oferują wykonanie takiej wycieczki i po kilku dniach w cenie ok. kilkuset złotych będziemy mogli zaprezentować wnętrze swojej firmy w formie interaktywnego spaceru.

Zdjecia panoramiczne Street View w przedszkolu

Czy warto zamówić realizacje wirtualnej wycieczki Google?

Zdecydowanie tak! Wirtualne wycieczki Google to doskonały sposób zwiedzania miejsc, do których nie możemy udać się w danej chwili. Jeśli w ten sposób przedstawimy naszą firmę, będziemy mogli pokazać klientom, jak wygląda nasz sklep, hotel czy zakład usługowy i przekonać ich, aby z niego skorzystali. Wiele osób, które upewnia się, że dana firma ma odpowiedni standard, rzeczywiście wybierając nasze usługi, zamiast ryzykować rozczarowania u konkurencyjnych firm, gdzie nie ma spaceru wirtualnego. Sam czas oraz cena wykonania są korzystne, a raz wykonane wirtualne wycieczki Google, nie wymagają więcej naszej ingerencji oraz ponoszenia kosztów. Sama wyszukiwarka Google również preferuje i promocji firmy, które posiadają profesjonalne zdjęcia i materiały interaktywne w wizytówce, co jest korzystne z punktu pozycjonowania witryny, na której jest udostępniony taki spacer. Oprócz wykonania spaceru 360 stopni otrzymamy też plik tradycyjnych profesjonalnych fotografii, które będziemy mogli umieścić również w wizytówce lub na stronie www.

Zakres usługi

Wirtualne wycieczki Google - przykład:

Zobacz przykład na pełnym ekranie w mapach Google

Obszar realizacji wirtualnych wycieczek Google

Firmy, dla których przygotowywałem wirtualne wycieczki Google

Od 2014r. jestem certyfikowanym przez Google Rekomendowanym Fotografem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy, i umiejętnością opublikowałem ponad 35 tys. m2 powierzchni firmowych w postaci wirtualnych spacerów. Najwyższa jakość usługi jest doceniana przez wielu moich klientów. Skontaktuj się ze mnie w celu omówienia projektu dla Ciebie.

Bezpłatna wycena:
Daniel Myhal
tel. 510750291
daniel@fotografsv.pl
Kancelaria Notarialna KnuplerzKnuplerz wirtualny spacer Google Rekomendowany Fotograf Street VIew22
Wirtualny spacer u dentysty zdjęcia 360 stopni Google dentysta Kraków AskDentist

ZOBACZ PRZYKŁADY REALIZACJI WIRTUALNYCH WYCIECZEK GOOGLE

Niezależnie czy prowadzisz restauracje, kawiarnie, sklep, hotel, siłownie, co-working czy jesteś dentystą, notariuszem, prawnikiem, w każdej branży lokalne wyszukiwania Twojego biznesu są ważne i warto dbać o to aby klienci poznali, zaufali Tobie i przeszli do kolejnego kroku czyli kontaktu lub przejścia na stronę www. Dzięki spacerom Google zwiększysz zainteresowanie, poprawisz pozycję w Google a co za tym idzie zyskasz nowych klientów.

Zobacz przykłady realizacji