Skip to main content

Wirtualny spacer 3D to jeden z najnowszych trendów w wirtualnym zwiedzaniu rzeczywistych miejsc. Dzięki niemu możemy ukazać całościowo nasze wnętrze lub siedzibę firmy oraz zaprezentować nasze nieruchomości w jeszcze ciekawszy sposób niż tradycyjne spacery wirtualne. Jak zatem działają takie spacery 3D? Jak można wykorzystać je w biznesie i dlaczego warto to robić? Odpowiedzi na temat tego nowoczesnego sposobu prezentacji wnętrza poniżej.

wirtualny spacer 3D w Allekurierpl 11112018 112821

Czym jest wirtualny spacer 3D?

Wirtualny spacer 3D to wirtualny spacer połączony z wizualizacją 3D wnętrza. Spacer z modelem 3D wnętrza daje nam możliwość zobaczenia danej nieruchomości jak domka dla lalek oraz wejścia do niego i zwiedzenia go w tradycyjny sposób przesuwając się wirtualnie po jego wnętrzu. Jest to bardziej zaawansowany spacer wirtualny, który zapewnia oprócz zwiedzania wnętrza możliwość poznania całej bryły budynku/nieruchomości, oszacowanie jego wielkości, ustawności czy całej przestrzeni. W głównej bryle nieruchomości widać realistyczne wnętrza wygenerowane na podstawie zdjęć, dodatkowo zwiększające profesjonalizm takiego wirtualnego rzutu. Gdy zechcemy przenieść się do wnętrza – do konkretnego pomieszczenia wystarczy kliknąć na nie, a następnie przechodzić z pomieszczenia do pomieszczenia będąc fizycznie w danym pokoju i oglądając jego cały wystrój. W ten sposób możemy przechodzić i zwiedzać wszystkie pomieszczenia firmy.

Gdzie mogę umieścić taki spacer 3D i jak wykorzystać go w biznesie?

Wirtualny spacer możemy opublikować w wizytówce Moja Firma w Google lub na dowolnej stronie internetowej w internecie. Spacer taki możemy udostępnić na swojej stronie internetowej oraz serwisach branżowych czy w serwisach społecznościowych. Wirtualny spacer 3D możemy wykorzystywać do prezentacji naszego biura potencjalnym pracownikom, klientom czy kontrahentom. Z pewnością sprawdzi się w branży hotelarskiej, gdzie chcemy wnętrzami przyciągnąć nowe osoby do skorzystania z naszej oferty. Dzięki takiej profesjonalnej prezentacji zachęcimy też wielu pracowników do zatrudnia się w naszej firmie. Spacer z modelem wnętrza 3D zwiększa zaufanie do naszej firmy i pomaga przekonać klientów do skorzystania z naszych usług.

Subsidium Biuro Rachunkowe Dollhouse View

Profesjonalny fotograf ze skanerem 3D

Jeśli podjęliśmy już decyzje o stworzeniu spaceru 3D naszej firmy lub projektu, warto również zastanowić się nad wyborem wykonawcy takiej realizacji. Obecnie najnowsze smartfony dają możliwość wykonania jakościowych zdjęć, a zaawansowane programy graficzne umożliwiają ich połączenie w wirtualny spacer, ale zdecydowanie najlepszą opcją jest wynajęcie profesjonalnego fotografa posiadającego odpowiedni sprzęt - skaner wnętrz 3D. Choć rozwój techniki jest szybki - w dalszym ciągu, to specjaliści mają przewagę nad naszymi smartfonami i umiejętnościami. Posiadają oni jakościowy sprzęt przeznaczony do tego celu, wiedzą jak wykonywać takie zdjęcia, pod jakim kątem je robić oraz na co zwracać uwagę, aby spacer był estetyczny i funkcjonalny. Usługa taka kosztuje ok. kilkuset złotych, ale w zamian w krótkim czasie otrzymamy gotowy produkt, który będzie wysokojakościowy i będzie zachęcał potencjalnych klientów do skorzystania z naszych usług.

Zakres usługi 3D

Wirtualny spacer w formie wnętrz 3D

Zobacz wirtualny spacer z modelem 3D na pełnym ekranie

Prezentacja usługi wirtualnych spacerów

Firmy, u których realizowałem wirtualny spacer 3D oraz street view

Od 2014r. jestem certyfikowanym przez Google Rekomendowanym Fotografem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy, i umiejętnością opublikowałem ponad 35 tys. m2 powierzchni firmowych w postaci wirtualnych spacerów. Najwyższa jakość usługi jest doceniana przez wielu moich klientów. Skontaktuj się ze mnie w celu omówienia projektu dla Ciebie.

trusted photographer
Bezpłatna wycena:
Daniel Myhal
tel. 510750291
daniel@fotografsv.pl
Kancelaria Notarialna KnuplerzKnuplerz wirtualny spacer Google Rekomendowany Fotograf Street VIew22
Wirtualny spacer u dentysty zdjęcia 360 stopni Google dentysta Kraków AskDentist

ZOBACZ PRZYKŁADY SPACERÓW W MAPACH GOOGLE

Niezależnie czy prowadzisz restauracje, kawiarnie, sklep, hotel, siłownie, co-working czy jesteś dentystą, notariuszem, prawnikiem, w każdej branży lokalne wyszukiwania Twojego biznesu są ważne i warto dbać o to aby klienci poznali, zaufali Tobie i przeszli do kolejnego kroku czyli kontaktu lub przejścia na stronę www. Dzięki spacerom Google zwiększysz zainteresowanie, poprawisz pozycję w Google a co za tym idzie zyskasz nowych klientów.

Zobacz przykłady realizacji