Skip to main content

Wirtualne spacery, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne i bardzo często wykorzystanie w biznesie. Dają możliwość zaprezentowania własnej siedziby lub nieruchomości, która jest ważna w naszym biznesie oraz jest ciekawym elementem, który warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca wie jednak, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co daje jego umieszczenie w tym miejscu. Poniżej opisujemy całe zagadnienie i prezentujemy wszystkie ważne informacje na ten temat.

Wirtualny spacer w google moja firma w SFD Kraków

Czym jest wirtualny spacer w Google Moja Firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne zdjęcia, które tworzą wirtualny i realistyczny model naszego biura. Wchodząc do niego, możemy rozglądać się po pomieszczeniach, przechodzić do następnych lokalizacji oraz oglądać dokładnie każdą część budynku, w której się znajdujemy. Wirtualny spacer daje zatem możliwość zwiedzenia siedziby lub nieruchomości i swobodnego przemieszczania się po niej. Wirtualne spacery można umieszczać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest zatem udostępniany użytkownikom, którzy przeglądają Google Maps i wyszukają naszą firmę w wynikach wyszukiwania Google. Spacer 360 stopni po naszej firmie w wizytówce ma formę zdjęcia, a po kliknięciu niego zostajemy przeniesieni to dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google i nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną czy koszta. Możemy go jednak udostępnić na naszej stronie internetowej, pokazując naszą firmę klientom.

Dlaczego warto aktywować wirtualny spacer w Google Moja Firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku względów. Pierwszym z nich jest stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy i pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek oraz obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli będziemy posiadali materiały graficzne wysokiej jakości i spacery wirtualne w wizytówce oraz na naszej stronie internetowej, sama wyszukiwarka Google będzie oceniała nas lepiej i promowała nas bardziej od marek bez wirtualnego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również proste technicznie. Na rynku istnieje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w przystępnej cenie oraz krótkim czasie stworzą taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Stomatologia Estetyczna w mapach Google Fotografia wnętrz w Street View Galeria Uśmiechu

W jakich branżach możemy wykorzystać wirtualny spacer w google moja firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma możemy aktywować w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża turystyczno hotelarska, gdzie będziemy chcieli pochwalić się swoimi nieruchomościami i warunkami hotelowymi. Możemy również prezentować w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy np. gabinet dentystyczny. Z wirtualnego spaceru może skorzystać też, gdy poszukujemy pracowników, aby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy lub w przypadku gdy prowadzimy inny biznes, a chcemy przekonać do siebie potencjalnych klientów.

Zakres usługi

Wirtualny spacer w GMF - przykład:

Zobacz przykład na pełnym ekranie w mapach Google

Obszar realizacji wirtualnych spacerów GMF

Firmy, dla których przygotowywałem wirtualny spacer w Google Moja Firma

Od 2014r. jestem certyfikowanym przez Google Rekomendowanym Fotografem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy, i umiejętnością opublikowałem ponad 35 tys. m2 powierzchni firmowych w postaci wirtualnych spacerów. Najwyższa jakość usługi jest doceniana przez wielu moich klientów. Skontaktuj się ze mnie w celu omówienia projektu dla Ciebie.

Bezpłatna wycena:
Daniel Myhal
tel. 510750291
daniel@fotografsv.pl
Kancelaria Notarialna KnuplerzKnuplerz wirtualny spacer Google Rekomendowany Fotograf Street VIew22
Wirtualny spacer u dentysty zdjęcia 360 stopni Google dentysta Kraków AskDentist

ZOBACZ PRZYKŁADY REALIZACJI WIRTUALNEGO SPACERU W GOOGLE MOJA FIRMA

Niezależnie czy prowadzisz restauracje, kawiarnie, sklep, hotel, siłownie, co-working czy jesteś dentystą, notariuszem, prawnikiem, w każdej branży lokalne wyszukiwania Twojego biznesu są ważne i warto dbać o to aby klienci poznali, zaufali Tobie i przeszli do kolejnego kroku czyli kontaktu lub przejścia na stronę www. Dzięki spacerom Google zwiększysz zainteresowanie, poprawisz pozycję w Google a co za tym idzie zyskasz nowych klientów.

Zobacz przykłady realizacji