Skip to main content

Wnętrza 3D to idealny sposób na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszej nieruchomości, biura czy powierzchni usługowej, z której zamierzają korzystać. Dla wielu osób zobaczenie takiego wnętrza przed wyborem oferty jest bardzo ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3d, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzje. Czym zatem są wnętrza z modelem 3D? Czym jest spacer wirtualny ? Jak można wykorzystać w biznesie taką wizualizację i dlaczego warto to robić? Odpowiedzi na wszystkie pytania prezentujemy poniżej.

Wnętrza 3D w EPS English Primary School 11262018 142818

Czym są wnętrza 3D?

Wnętrza 3D to wykonanie na podstawie wielu zdjęć modelu 3d naszej nieruchomości i oglądania jej niczym “domka dla lalek”. W modelu takim widzimy poszczególne pomieszczenia, możemy go przesuwać, przybliżać i skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model jest zatem udostępniany klientom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do ogólnej bryły nieruchomości oraz wnętrzami 3d.

WIRTUALNY SPACER

Oprócz wykonania samego rzutu i modelu 3d, możemy również wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż oprócz oglądania samego modelu 3D wnętrza naszego hotelu czy biura firmy możemy przenieść się jednym kliknięciem do środka takiego wnętrza i rozpocząć jego zwiedzanie. Wirtualny spacer pozwala rozglądać się po danych wnętrzach, przemieszczać się do innych pomieszczeń oraz dowolnie się rozglądać.

Jak mogę wykorzystać model 3d / wirtualny spacer w biznesie i gdzie je zamieścić?

Wnętrza 3D z wirtualnym spacerem to najbogatsza opcja technologii Interaktywnych zdjęć 360 stopni. Dzięki niej możemy dokładnie przedstawić klientom konkretną nieruchomości i jej wnętrza. Z pewnością możemy wykorzystać ją do zaprezentowania naszej firm i jej siedziby przed potencjalnymi klientami lub kontrahentami. Możemy taką formę wykorzystać do prezentacji naszego hotelu, zakładu usługowego czy po prostu zaprezentować szerokiemu gronu odbiorców jak wygląda nasza firma “od środka”. Spacer 3D możemy też prezentować, jeśli sprzedajemy naszą nieruchomość, aby potencjalni klienci mogli dokładnie zapoznać się z nieruchomością.

Wirtualny spacer w Dento Stomatologia dentysta centrum stomatologiczne Kraków Spacer 3D

Dlaczego warto przygotować prezentacje wnętrza 3D?

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto wykonywać z kilku powodów. Pierwszy z nich to możliwość umieszczania ich na naszej stronie internetowej, w Google Maps czy udostępnianie ich w wielu miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3d daje również doskonałą możliwość prezentowania wnętrza i przekonania klienta, aby skorzystał z naszych usług. Osoby, które poznają dokładnie naszą firmę lub nieruchomość, są dużo bardziej skłonne skorzystać z naszej oferty. Darzą nas dużo większym zaufaniem i odbierają jako profesjonalną markę. Wykonać model wnętrza 3D możemy bardzo prosto — zlecając zadanie profesjonalnemu fotografowi w cenie średnio ok. kilkuset złotych. Jest to też doskonały sposób na wyróżnienie się w na tle konkurencji, gdyż obecnie nawet pomimo łatwego dostępu do tej technologii nie wszystkie firmy ją wykorzystują.

Zakres usługi 3D

Wirtualny spacer w formie wnętrz 3D

Zobacz wirtualny spacer z modelem 3D na pełnym ekranie

Prezentacja usługi wirtualnych spacerów

Firmy, u których realizowałem zdjęcia 360 stopni na facebooka i wirtualny spacer

Od 2014r. jestem certyfikowanym przez Google Rekomendowanym Fotografem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy, i umiejętnością opublikowałem ponad 35 tys. m2 powierzchni firmowych w postaci wirtualnych spacerów. Najwyższa jakość usługi jest doceniana przez wielu moich klientów. Skontaktuj się ze mnie w celu omówienia projektu dla Ciebie.

trusted photographer
Bezpłatna wycena:
Daniel Myhal
tel. 510750291
daniel@fotografsv.pl
Kancelaria Notarialna KnuplerzKnuplerz wirtualny spacer Google Rekomendowany Fotograf Street VIew22
Wirtualny spacer u dentysty zdjęcia 360 stopni Google dentysta Kraków AskDentist

ZOBACZ PRZYKŁADY SPACERÓW W MAPACH GOOGLE

Niezależnie czy prowadzisz restauracje, kawiarnie, sklep, hotel, siłownie, co-working czy jesteś dentystą, notariuszem, prawnikiem, w każdej branży lokalne wyszukiwania Twojego biznesu są ważne i warto dbać o to aby klienci poznali, zaufali Tobie i przeszli do kolejnego kroku czyli kontaktu lub przejścia na stronę www. Dzięki spacerom Google zwiększysz zainteresowanie, poprawisz pozycję w Google a co za tym idzie zyskasz nowych klientów.

Zobacz przykłady realizacji