Skip to main content

Wnętrza firmy w mapach Google to jeden z najlepszych pomysłów na zaprezentowanie swojej marki, siedziby i prestiżu w Google Maps — czyli miejscu, które jest bardzo często wykorzystywane do wykrywania usług. Na ogół w wizytówce Google widnieje jedynie fasada budynku i kilka mniej lub bardziej przypadkowych zdjęć. Dzięki spacerowi wirtualnemu w firmie Google Street View możemy przedstawić wnętrza firmy w Google oraz dać możliwość zwiedzenia naszego biura wirtualnie wszystkim klientom, kontrahentom czy pracownikom.

Wnętrza firmy w mapach Gogole

Czym jest wirtualny spacer o firmie w Google?

Wirtualny spacer po naszej firmie w Google to wnętrza firmy w mapach przedstawione w formie interaktywnych panoram. Zdjęcia są odpowiednio zestawione i odwzorowują rzeczywiste wnętrze nieruchomości czy naszej firmy. Przenosząc się do Google Street View, możemy zatem przechadzać się po różnych pomieszczeniach naszej firmy, zmieniać je czy rozglądać się po konkretnych pokojach lub lokalizacjach.

Przedstawienie wnętrza firmy w Google w ten sposób umożliwia wchodzenie w interakcje z poszczególnymi elementami np. drzwiami, które przeniosą nas po kliknięciu nie do drugiego pomieszczenia. Spacer wirtualny możemy odbywać na różnych rodzajach urządzeń, począwszy od tradycyjnych komputerów, a skończywszy na tabletach i smartfonach. Możemy też do tego celu używać np. okularów VR. Samo dodanie spaceru i jego udostępnianie w wizytówce Google jest darmowe, a płacimy jedynie fotografowi za wykonanie takiego spaceru.

Dlaczego warto pokazać wnętrza firmy w mapach Google?

Wiele osób nie docenia siły Google Street View i wirtualnych spacerów. Dzięki nim możemy zaprezentować wszystkim klientom czy współpracownikom wnętrza firmy w mapach Google oraz przekonać ich do skorzystania z naszej oferty. Klienci, którzy poznają miejsce np. noclegu czy sali konferencyjnej, będą mieli dużo lepszy pogląd na całą sytuację niż przy opcji zdjęć tradycyjnych. Może przełożyć się to na częstsze wybieranie firm z wirtualnymi spacerami 360 oraz lepsze opinie o takich markach. Samo Google promuje również wizytówki, które posiadają wirtualny spacer w swojej wizytówce Google Moja Firma. Dzięki temu będziemy częściej pozyskiwać klientów niż marki bez takiej opcji zwiedzania firmy. Prezentowanie wnętrza firmy w mapach Google jest też dobrym sposobem na wyróżnienie się na tle konkurencji, jeśli np. mamy reprezentacyjną siedzibę i chcemy się tym pochwalić. Elementy takie, choć nie są najważniejsze i kluczowe w podejmowaniu decyzji o wyborze maki, to również mają spory wpływ.

Ski Resort wirtualny spacer w apartamencie Google Street View Daniel Myhal

Czy warto zaprezentować wnętrza firmy w mapach Google?

Zdecydowanie tak! Wnętrza firmy w mapach Google posiadają wiele wymiernych korzyści. Stworzenie wirtualnego spaceru w formie Google Street View nie jest trudne do wykonania, gdyż na rynku istnieje wielu fotografów oferujących taką usługę. Jej koszt to tylko kilkaset złotych. Jest on ponoszony jednorazowo, a wirtualny spacer Google po naszej firmie będzie nas promował przez wiele lat. Wykonując taki spacer, otrzymamy też tradycyjne fotografie do zamieszczenia w wizytówce lub na stronie internetowej.

Zakres usługi

Przykład prezentacji wnętrz firmy w mapach Google

Zobacz przykład na pełnym ekranie w mapach Google

Prezentacja usługi wirtualnych spacerów

Firmy, w których odbyła się realizacja wirtualnego spaceru

Od 2014r. jestem certyfikowanym przez Google Rekomendowanym Fotografem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy, i umiejętnością opublikowałem ponad 35 tys. m2 powierzchni firmowych w postaci wirtualnych spacerów. Najwyższa jakość usługi jest doceniana przez wielu moich klientów. Skontaktuj się ze mnie w celu omówienia projektu dla Ciebie.

trusted photographer
Bezpłatna wycena:
Daniel Myhal
tel. 510750291
daniel@fotografsv.pl
Kancelaria Notarialna KnuplerzKnuplerz wirtualny spacer Google Rekomendowany Fotograf Street VIew22
Wirtualny spacer u dentysty zdjęcia 360 stopni Google dentysta Kraków AskDentist

ZOBACZ PRZYKŁADY PREZENTACJI WNĘTRZA FIRMY W MAPACH GOOGLE

Niezależnie czy prowadzisz restauracje, kawiarnie, sklep, hotel, siłownie, co-working czy jesteś dentystą, notariuszem, prawnikiem, w każdej branży lokalne wyszukiwania Twojego biznesu są ważne i warto dbać o to aby klienci poznali, zaufali Tobie i przeszli do kolejnego kroku czyli kontaktu lub przejścia na stronę www. Dzięki spacerom Google zwiększysz zainteresowanie, poprawisz pozycję w Google a co za tym idzie zyskasz nowych klientów.

Zobacz przykłady realizacji