Wycena realizacji wirtualnych spacerów Google

Mały do 50m2

500 zł

/netto

Wirtualny spacer składający się z ok. 5 punktów sferycznych czyli kroków spaceru. Otrzymujesz publikację spaceru Street View w Mapach Google podpiętą pod wizytówkę Google Moja Firma, zdjęcia 360 stopni z metadanymi na facebooka oraz kody i linki do zamieszczenia wirtualnej wycieczki na stronach www. Zwykle ten pakiet wystarcza do pełnego pokazania wnętrz mały kawiarni, salonów piękności, salonów fryzjerskich, firm z jednym/dwoma pomieszczeniami.

Kontakt
Średni do 150m2

1200 zł

/netto

Wirtualny spacer składający się z ok. 12-15 punktów sferycznych czyli kroków spaceru. Otrzymujesz publikację spaceru Street View w Mapach Google podpiętą pod wizytówkę Google Moja Firma, zdjęcia 360 stopni z metadanymi na facebooka, kody i linki do zamieszczenia wirtualnej wycieczki na stronach www oraz filmik 360 stopni składany z panoram sferycznych. Zwykle ten pakiet wystarcza do pełnego pokazania wnętrz średnich kawiarni, restauracji, salonów piękności, salonów fryzjerskich, firm z 2/3 pomieszczeniami.

Kontakt
Duży powyżej 150m2

Indywidualnie

/po kontakcie

Każda firma jest unikatowa i posiada swoją specyfikę, dlatego większe projekty są wyceniane indywidualne. W zależności od wielkości lokalu, liczby pomieszczeń i liczby ważnych miejsc znajdujących się w firmie jest obliczana potencjalna liczba punktów sferycznych potrzebnych na przygotowanie naturalnej ścieżki po wnętrzach firm. Otrzymujesz publikację spaceru Street View w Mapach Google podpiętą pod wizytówkę Google Moja Firma, zdjęcia 360 stopni z metadanymi na facebooka, kody i linki do zamieszczenia wirtualnej wycieczki na stronach www oraz filmik 360 stopni składany z panoram sferycznych.

Kontakt

Jak obliczana jest ilość punktów sferycznych?

Aby stworzyć naturalną ścieżkę po wnętrzach firmy w mapach Google, musimy przygotować punkty sferyczne czyli kroki wirtualnego spacer. Zwykle realizowany jest min. 1 punkt przed wejściem do lokalu, następnie punkty wewnątrz są oddalone od siebie o ok. 2-3 metry, tak aby następujące po sobie punkty „widziały” siebie na wzajem czyli nie może być pomiędzy nimi żadna przeszkoda typu ściana lub regał. Punkty zewnętrzne na otwartych przestrzeniach mogę być oddalone o więcej metrów. W obiektach piętrowych mamy możliwość również zamieszczenia widgetu „windy” czyli menu pojawiające się w lewym dolnym rogu spaceru umożliwiające po kliknięciu przeniesienia nas na inne piętro.
Zamów bezpłatną wycenęZamów bezpłatną wycenę

Realizacja

Sesja zdjęciowa

Umawiamy się na odpowiedni termin do sesji zdjęciowej. Jeśli wirtualny spacer miałby być realizowany z udziałem pracowników to sesja będzie trwała trochę dłużej niż normalnie gdyż zdjęcia są wykonywane techniką hdr która nakłada na siebie kilka zdjęć zrobionych z różnym czasem naświetlania, dlatego w trakcie takiej sesji pracownicy muszą się nie ruszać, gdyż w innym wypadku będzie
wychodzić efekt „ducha”

Obróbka i montaż

Po sesji, składam zdjęcia w punkty sferyczne, a punkty w gotowy spacer Street View Trusted, czyli wirtualną wycieczkę po wnętrzach firmy w mapach Google.

Publikacja w mapach

Cały spacer zostaje podpięty pod wizytówkę Google Moja Firma – Google w  przeciągu 2-3 dni od wrzucenia przeze mnie spaceru do map uaktualnia daną wizytówkę i cały spacer jest gotowy do oglądania.

  • Wirtualne spacery widnieją w mapach Google, podpięte pod odpowiednie wizytówki Google Moja Firma.
  • Dzięki technologii Street View są odtwarzana na każdy urządzeniu niezależnie czy to laptop, tablet, czy smartphone.
  • Wirtualne spacery są przetrzymywane na serwerach Google i za hosting nie płaci się nic.
  • Zdjęcia wykonywane przeze mnie są z przekazaniem praw na Państwa.
  • Z każdego punktu (kroku) wirtualnego spaceru możemy uzyskać bezpośredni link do danego widoku, wiec swobodnie możemy zamieszczać na stronie widoki z wybranych miejsc spaceru.

Bezpłatna wycena

[recaptcha]