Wycena realizacji wirtualnych spacerów Google

Mały do 50m2

500 zł

/netto

Wirtualny spacer składający się z ok. 5 punktów sferycznych czyli kroków spaceru. Otrzymujesz publikację spaceru Street View w Mapach Google podpiętą pod wizytówkę Google Moja Firma, zdjęcia 360 stopni z metadanymi na facebooka oraz kody i linki do zamieszczenia wirtualnej wycieczki na stronach www. Zwykle ten pakiet wystarcza do pełnego pokazania wnętrz mały kawiarni, salonów piękności, salonów fryzjerskich, firm z jednym/dwoma pomieszczeniami.

Kontakt
Średni do 150m2

1200 zł

/netto

Wirtualny spacer składający się z ok. 12-15 punktów sferycznych czyli kroków spaceru. Otrzymujesz publikację spaceru Street View w Mapach Google podpiętą pod wizytówkę Google Moja Firma, zdjęcia 360 stopni z metadanymi na facebooka, kody i linki do zamieszczenia wirtualnej wycieczki na stronach www oraz filmik 360 stopni składany z panoram sferycznych. Zwykle ten pakiet wystarcza do pełnego pokazania wnętrz średnich kawiarni, restauracji, salonów piękności, salonów fryzjerskich, firm z 2/3 pomieszczeniami.

Kontakt
Duży powyżej 150m2

Indywidualnie

/po kontakcie

Każda firma jest unikatowa i posiada swoją specyfikę, dlatego większe projekty są wyceniane indywidualne. W zależności od wielkości lokalu, liczby pomieszczeń i liczby ważnych miejsc znajdujących się w firmie jest obliczana potencjalna liczba punktów sferycznych potrzebnych na przygotowanie naturalnej ścieżki po wnętrzach firm. Otrzymujesz publikację spaceru Street View w Mapach Google podpiętą pod wizytówkę Google Moja Firma, zdjęcia 360 stopni z metadanymi na facebooka, kody i linki do zamieszczenia wirtualnej wycieczki na stronach www oraz filmik 360 stopni składany z panoram sferycznych.

Kontakt

Jak obliczana jest ilość punktów sferycznych?

Aby stworzyć naturalną ścieżkę po wnętrzach firmy w mapach Google, musimy przygotować punkty sferyczne czyli kroki wirtualnego spacer. Zwykle realizowany jest min. 1 punkt przed wejściem do lokalu, następnie punkty wewnątrz są oddalone od siebie o ok. 2-3 metry, tak aby następujące po sobie punkty „widziały” siebie na wzajem czyli nie może być pomiędzy nimi żadna przeszkoda typu ściana lub regał. Punkty zewnętrzne na otwartych przestrzeniach mogę być oddalone o więcej metrów. W obiektach piętrowych mamy możliwość również zamieszczenia widgetu „windy” czyli menu pojawiające się w lewym dolnym rogu spaceru umożliwiające po kliknięciu przeniesienia nas na inne piętro.
Zamów bezpłatną wycenęZamów bezpłatną wycenę
5
1
3
2

Realizacja

Sesja zdjęciowa

Umawiamy się na odpowiedni termin do sesji zdjęciowej. Jeśli wirtualny spacer miałby być realizowany z udziałem pracowników to sesja będzie trwała trochę dłużej niż normalnie gdyż zdjęcia są wykonywane techniką hdr która nakłada na siebie kilka zdjęć zrobionych z różnym czasem naświetlania, dlatego w trakcie takiej sesji pracownicy muszą się nie ruszać, gdyż w innym wypadku będzie
wychodzić efekt „ducha”

Obróbka i montaż

Po sesji, składam zdjęcia w punkty sferyczne, a punkty w gotowy spacer Street View Trusted, czyli wirtualną wycieczkę po wnętrzach firmy w mapach Google.

Publikacja w mapach

Cały spacer zostaje podpięty pod wizytówkę Google Moja Firma – Google w  przeciągu 2-3 dni od wrzucenia przeze mnie spaceru do map uaktualnia daną wizytówkę i cały spacer jest gotowy do oglądania.

  • Wirtualne spacery widnieją w mapach Google, podpięte pod odpowiednie wizytówki Google Moja Firma.
  • Dzięki technologii Street View są odtwarzana na każdy urządzeniu niezależnie czy to laptop, tablet, czy smartphone.
  • Wirtualne spacery są przetrzymywane na serwerach Google i za hosting nie płaci się nic.
  • Zdjęcia wykonywane przeze mnie są z przekazaniem praw na Państwa.
  • Z każdego punktu (kroku) wirtualnego spaceru możemy uzyskać bezpośredni link do danego widoku, wiec swobodnie możemy zamieszczać na stronie widoki z wybranych miejsc spaceru.

Bezpłatna wycena