Skip to main content

Zdjęcia 360 stopni to bardzo popularna i nowoczesna forma prezentowania wnętrz, swojej firmy czy marki. Najczęściej spotykamy ją przy okazji Google Street View i wizytówkach Google Moja Firma, ale i również na największym serwisie społecznościowym w sieci. Facebook daje możliwość zamieszczania takiego zdjęcia które jest interaktywne. Czym zatem są zdjęcia 360 stopni na Facebooka? Jak działają? Jak możemy wykorzystać takie zdjęcia do promowania swojej marki na FB? Odpowiedzi, przydatne porady i wskazówki prezentujemy poniżej.

Zdjęcia 360 stopni na Facebooka 1

Czym są zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni na Facebooka to zdjęcie panoramiczne 360 stopni — interaktywne, które można oglądać pod różnymi kątami. Dowolne obracanie zdjęcia sprawia wrażenie osobistej obecności w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooka umożliwiają oglądanie danej sceny, nieruchomości czy budynku poprzez rozglądanie się i samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia takie wykonuje się przy pomocy specjalnej aplikacji i aparatów oraz umieszcza wraz z typowymi — tradycyjnymi fotografiami. Dla odbiorców jedyną różnicą w porównaniu do standardowych zdjęć jest możliwość kliknięcia na takie zdjęcia, przytrzymania myszki i obrócenia go w dowolnym kierunku.

Promuj firmę w ten sposób!

Zdjęcia 360 stopni na Facebooka to idealny sposób na promowanie własnej firmy lub biznesu. Zdjęcia takie dają bardzo duże możliwości zaprezentowania w sposób ciekawy swojego biura, wnętrza hotelu czy lokalu usługowego. Taka forma zdjęć jest dużo bardziej atrakcyjna oraz pozwala dokładnie poznać dane miejsce — samodzielnie przez użytkownika według jego preferencji. Zdjęcia 360 stopni na FB wpływać będą na nasz wizerunek, pozytywny odbiór i zaufanie do nas. Materiały wysokiej jakości i w nowej technologii dostarczą również o wiele więcej danych potencjalnym klientowi, a ten z dużo większym prawdopodobieństwem skorzysta z naszych usług.

Zdjęcia 360° na Facebooka możemy wykorzystać zarówno jeśli prowadzimy biznes, który opiera się na wysokiej jakości wnętrzach np. hotel czy sale konferencyjne, chcemy pokazać naszym klientom po prostu biuro, w którym działamy lub gdy chcemy zachęcić potencjalnych pracowników, aby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Apartament na wynajem wirtualny spacer google fotograf wnętrz Daniel Myhal Apartament Ski Resort

Znajdź profesjonalnego fotografa!

Wykonanie Zdjęcia 360 stopni na Facebooka, choć teoretycznie jest możliwe do wykonania samodzielnie np. dzięki kamerom 360 stopni lub specjalnej aplikacji warto jednak wybrać do celów biznesowych profesjonalnego fotografa, który zajmuje się tematyką interaktywnych zdjęć. Powodów takiego wyboru jest kilka. Pierwszy z nich to gwarancja wykonania dobrych jakościowo fotografii — często na sprzęcie dużo bardziej profesjonalnym niż nasz. Fotografowie z doświadczeniem w tej kategorii przygotują też dużo bardziej przyjazny dla widza obrazek. Sama usługa nie jest również droga czy trudno dostępna. Pewną podpowiedzią może być np. wybór fotografów rekomendowanych przez Google dla technologii zdjęć 360 stopni. Fotograf Daniel Myhal dla swoich klientów którym realizuje wirtualne spacery Google Street View dostarcza w pakiecie gotowe zdjęcia 360 stopni na facebooku oraz wideo prezentacje na Youtube.

Zakres usługi

Zobacz zdjęcia 360 stopni na facebooku

Zobacz przykład zdjęcia 360 zamieszczonego na FB

Prezentacja usługi wirtualnych spacerów

Firmy, u których realizowałem zdjęcia 360 stopni na facebooka i wirtualny spacer

Od 2014r. jestem certyfikowanym przez Google Rekomendowanym Fotografem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy, i umiejętnością opublikowałem ponad 35 tys. m2 powierzchni firmowych w postaci wirtualnych spacerów. Najwyższa jakość usługi jest doceniana przez wielu moich klientów. Skontaktuj się ze mnie w celu omówienia projektu dla Ciebie.

trusted photographer
Bezpłatna wycena:
Daniel Myhal
tel. 510750291
daniel@fotografsv.pl
Kancelaria Notarialna KnuplerzKnuplerz wirtualny spacer Google Rekomendowany Fotograf Street VIew22
Wirtualny spacer u dentysty zdjęcia 360 stopni Google dentysta Kraków AskDentist

ZOBACZ PRZYKŁADY SPACERÓW W MAPACH GOOGLE

Niezależnie czy prowadzisz restauracje, kawiarnie, sklep, hotel, siłownie, co-working czy jesteś dentystą, notariuszem, prawnikiem, w każdej branży lokalne wyszukiwania Twojego biznesu są ważne i warto dbać o to aby klienci poznali, zaufali Tobie i przeszli do kolejnego kroku czyli kontaktu lub przejścia na stronę www. Dzięki spacerom Google zwiększysz zainteresowanie, poprawisz pozycję w Google a co za tym idzie zyskasz nowych klientów.

Zobacz przykłady realizacji