Skip to main content

Zdjęcia 360 stopni są obecnie bardzo ciekawym sposobem prezentowania wnętrz hoteli, firm czy lokali usługowych. Dzięki nim możemy w odkładany sposób zwiedzić dane wnętrze, a sam wirtualny spacer sprawia, że klient chętniej decyduje się na wybór naszej usługi. Zdjęcia 360° to też idealny sposób na promowanie naszej firmy w Google Maps. Poniżej prezentujemy odpowiedzi na pytania — czym są zdjęcia 360°, w jaki sposób pomagają promować naszą firmę oraz jak wybrać fotografa, który wykona wirtualny spacer.

Zdjęcia 360 stopni

Czym są zdjęcia 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to, innymi słowy wirtualny spacer po wnętrzu naszej firmy lub nieruchomości. Zdjęcia te są odpowiednio wykonywane i zestawione ze sobą, aby tworzyć realistyczne wrażenie danego biura. Zdjęcia 360 stopni są też interaktywne, dzięki czemu możemy rozglądać się po tak stworzonym wnętrzu lub poruszać się po nim przechodząc do kolejnych punktów. Spacer 360 stopni Google możemy dodać w wizytówce Google, która będzie wyświetlana na mapach Google oraz w wyszukiwarce tekstowej. Jeśli wgramy taki spacer na serwery Google, możemy też udostępnić go na naszej stronie internetowej. Interaktywne zdjęcia 360° są wykonywane przez profesjonalnych fotografów i w ciągu kilku dni składane w wirtualny spacer gotowy do użytkowania. Cena takiego spaceru to średnio ok. kilkuset złotych a cały proces zamawiania usługi jest bardzo prosty i możliwy dla każdej firmy.

Jak mogę dzięki nim promować własną firmę?

Zdjęcia 360 stopni w bardzo znaczący sposób, pomagają promować naszą firmę w Google Maps i w wizytówkach Google. Dzięki wyszukiwarce i mapach Google wiele osób codziennie szuka w internecie danych firm, usług czy marek. Znajdując się na mapach wraz z innymi konkurencyjni firmami, możemy wyróżnić się na ich tle, oferując wirtualne zwiedzanie naszej firmy. Klienci, którzy mogą zobaczyć np. hotel, w którym będą nocowali i przejść się po nim wirtualnie – zdecydowanie częściej wybierają lokalizacje, którą poznali, nie ryzykując rozczarowania u konkurencyjnych marek. Firmy, które posiadają zdjęcia 360°, są też postrzegane w bardziej profesjonalny sposób, a potencjalni klienci mają do nich większe zaufanie. Oprócz profitów wizerunkowych wirtualny spacer jest mile widziany przez Google Maps, które promują firmy posiadające zdjęcia 360 stopni.

Firma w mapach Google wirtualny spacer po biurze EkaMedica

Jak wybrać fotografa zdjęć 360 stopni?

Wybór fotografa, który wykona wirtualny spacer dla naszej firmy, jest bardzo ważny. Na rynku istnieje wiele osób zajmujących się tą profesją, ale tylko część z nich posiada odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Najlepszym rozwiązaniem jest wybieranie fotografów rekomendowanych przez Google. Są to osoby prywatne lub agencje, które wykonały min. 50 zdjęć sferycznych spełniających konkretne wymogi Google oraz które spełniają też wytyczne jakościowe Google. Na stronie projektu Google Street View i Google Moja Firma możemy znaleźć wyszukiwarkę takich osób i np. po lokalizacji pozyskać dane kontaktowe do fotografów działających w naszej okolicy, którzy są polecani przez Google. Profesjonalni fotografowie pomogą też stworzyć oraz zweryfikować wizytówkę Google, gdyż doskonale znają mechanizmy jej działania.

Zakres usługi

Przykład wirtualnego spaceru ( połączonych zdjęć 360 stopni)

Zobacz przykład na pełnym ekranie w mapach Google

Prezentacja usługi wirtualnych spacerów

Firmy, w których odbyła się realizacja wirtualnego spaceru

Od 2014r. jestem certyfikowanym przez Google Rekomendowanym Fotografem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy, i umiejętnością opublikowałem ponad 35 tys. m2 powierzchni firmowych w postaci wirtualnych spacerów. Najwyższa jakość usługi jest doceniana przez wielu moich klientów. Skontaktuj się ze mnie w celu omówienia projektu dla Ciebie.

trusted photographer
Bezpłatna wycena:
Daniel Myhal
tel. 510750291
daniel@fotografsv.pl
Kancelaria Notarialna KnuplerzKnuplerz wirtualny spacer Google Rekomendowany Fotograf Street VIew22
Wirtualny spacer u dentysty zdjęcia 360 stopni Google dentysta Kraków AskDentist

ZOBACZ PRZYKŁADY PREZENTACJI ZDJĘĆ 360 STOPNI MAPACH GOOGLE

Niezależnie czy prowadzisz restauracje, kawiarnie, sklep, hotel, siłownie, co-working czy jesteś dentystą, notariuszem, prawnikiem, w każdej branży lokalne wyszukiwania Twojego biznesu są ważne i warto dbać o to aby klienci poznali, zaufali Tobie i przeszli do kolejnego kroku czyli kontaktu lub przejścia na stronę www. Dzięki spacerom Google zwiększysz zainteresowanie, poprawisz pozycję w Google a co za tym idzie zyskasz nowych klientów.

Zobacz przykłady realizacji