Skip to main content

Zdjęcia wnętrz własnej firmy w Google Maps to obecnie jedna z największych możliwości zaprezentowania swojej firmy i marki w Google Maps. Jest to miejsce, w którym miliony osób na całym świecie szukają konkretnych usług oraz firm. Aby zaprezentować się jak najlepiej w swojej wizytówce, możemy wykonać wirtualny spacer, który pozwoli zwiedzić naszą firmę, hotel czy punkt usługowy. Wiele osób sądzi również że jest to trudne zadanie, kosztowne lub nie wie na jakiej zasadzie działają takie zdjęcia. Poniżej przedstawiamy zdjęcia wnętrz własnej firmy w Google Maps i odpowiemy na pytanie, jak je wykorzystać do promowania własnej marki.

Zdjęcia wnętrz EPS English Primary School Photo 21

Czym są zdjęcia wnętrz własnej firmy w Google Maps?

Zdjęcia wnętrz własnej firmy w Google Maps to zdjęcia panoramiczne naszego wnętrza zestawione ze sobą, tworzące wirtualne wnętrze naszego biura. Dzięki niemu można zwiedzać je, rozglądając się na różne strony lub dowolnie przechodzić pomiędzy konkretnymi punktami w naszej firmie. Zdjęcia takie są interaktywne i umożliwiają wirtualne zwiedzanie wnętrza nieruchomości. Zdjęcia wnętrz własnej firmy w Google Maps są wirtualnym spacerem w technologii Google Street View, z tym że przedstawiają naszą firmę, a nie publiczne miejsca. Na rynku istnieje wielu fotografów, którzy oferują wykonanie takiego wirtualnego spaceru. Proces odbywa się poprzez wykonywanie wielu panoramicznych zdjęć w naszej firmie, a następnie łączeniu ich w specjalnych programach komputerowych. Na podstawie tych fotografii tworzone jest wnętrze. Spacer wirtualny wygrywany jest do wizytówki Gogole oraz opublikowany obok tradycyjnych zdjęć.

Jak mogę wykorzystać wirtualny spacer do promowania marki?

Zdjęcia wnętrz własnej firmy w Google Maps można wykorzystać do promowania marki na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest wyróżnienie się na samych mapach Google. Nie wszystkie firmy oferują możliwość zwiedzania ich siedzib czy nieruchomości wirtualnie, co jest bardzo ciekawym rozwiązaniem dla potencjalnego klienta. Zdjęcia wnętrz własnej firmy w Google Maps w formie wirtualnego spaceru są też widoczne w wyszukiwarce tekstowej, gdy nasza firma zostanie wyświetlona w tym miejscu. Google promuje wizytówki firm, które posiadają takie spacery oraz materiały wysokiej jakości. Wirtualny spacer możemy też udostępnić na naszej stornie www, gdzie klienci będą mogli poznać zdjęcia wnętrz naszej firmy w Google Maps.

Sklep zakopane w mapach google wirtualny spacer po Obag Zakopane zdjęcia 360 stopni

Jak wybrać fotografa?

Aby zdjęcia wnętrz własnej firmy w Google Maps były wysokiej jakości oraz wykonane poprawnie i zgodnie z wymogami Google należy wybrać odpowiedniego fotografa. W tym celu możemy skorzystać z poleceń Gogole, który wydaje tzw. rekomendacje. Rekomendowani fotografowie przez Google to osoby prywatne lub firmy, które posiadają już doświadczenie w tego typu projektorach i mają na swoim koncie min. 50 opublikowanych poprawnie zdjęć sferycznych. Osoby takie działają również według zaleceń Google i spełniają standardy marki. Decydując się na wybór takiego fotografa, mamy pewność, że posiada on wiedzę merytoryczną oraz jest profesjonalistą. Spis rekomendowanych fotografów znajduje się na stronie projektu wizytówki Google Moja Firma w zakładce Google Street View wraz z danymi kontaktowymi do osób z danej lokalizacji.

Zakres usługi

Przykład wirtualnego spaceru ( połączonych zdjęć 360 stopni)

Zobacz przykład na pełnym ekranie w mapach Google

Prezentacja usługi wirtualnych spacerów

Firmy, w których odbyła się realizacja wirtualnego spaceru

Od 2014r. jestem certyfikowanym przez Google Rekomendowanym Fotografem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy, i umiejętnością opublikowałem ponad 35 tys. m2 powierzchni firmowych w postaci wirtualnych spacerów. Najwyższa jakość usługi jest doceniana przez wielu moich klientów. Skontaktuj się ze mnie w celu omówienia projektu dla Ciebie.

trusted photographer
Bezpłatna wycena:
Daniel Myhal
tel. 510750291
daniel@fotografsv.pl
Kancelaria Notarialna KnuplerzKnuplerz wirtualny spacer Google Rekomendowany Fotograf Street VIew22
Wirtualny spacer u dentysty zdjęcia 360 stopni Google dentysta Kraków AskDentist

ZOBACZ PRZYKŁADY PREZENTACJI WNĘTRZ FIRMY W MAPACH GOOGLE

Niezależnie czy prowadzisz restauracje, kawiarnie, sklep, hotel, siłownie, co-working czy jesteś dentystą, notariuszem, prawnikiem, w każdej branży lokalne wyszukiwania Twojego biznesu są ważne i warto dbać o to aby klienci poznali, zaufali Tobie i przeszli do kolejnego kroku czyli kontaktu lub przejścia na stronę www. Dzięki spacerom Google zwiększysz zainteresowanie, poprawisz pozycję w Google a co za tym idzie zyskasz nowych klientów.

Zobacz przykłady realizacji