Skip to main content

“Spacer 360 stopni” czy “zdjęcia 360” to coraz popularniejszy trend, który umożliwia wirtualne zwiedzanie naszego biura lub nieruchomości. Obecnie każda licząca się i renomowana marka posiada taki spacer w swojej ofercie, umożliwiając tym samym swoim klientom zapoznanie się z biurem i poznanie miejsca, z którym zamierzają współpracować. Spacer taki jest prosty do wykonania, nie jest kosztowny i co najważniejsze jest skuteczną formą marketingu. Więcej informacji o tym, czym jest i jak wykorzystać spacer 360 stopni — poniżej.

EPS English Primary School 11262018 155505

Czym jest spacer 360 stopni?

Spacer 360 stopni to wirtualny spacer po naszym biurze lub nieruchomości. Prezentuje on każde pomieszczenie, umożliwia rozglądanie się w nim i aktywne przemierzanie korytarzy całego biura. Możemy się też przenosić do innych pomieszczeń oraz wirtualnie sprawdzić całą nieruchomość — dokładnie tak samo jakbyśmy byli tam osobiście. Wirtualne spacery są stworzone ze zdjęć. Wyspecjalizowani fotografowie w tej technice wykonują specjalne ujęcia, które następnie łączy się w programach komputerowych. Efektem finalnym jest aktywna wirtualna mapa, która przedstawia realne wnętrze naszej firmy, po którym możemy się swobodnie przemieszczać.

U kogo możemy zamówić spacer 360°

Wykonanie takiego spaceru możemy zamówić u profesjonalisty – rekomendowanego fotografa Google. Koszt wykonania takiej usługi wynosi ok. kilkuset złotych i jest różny w zależności np. od wielkości nieruchomości. Sam spacer możemy zamieścić w wizytówce Moja Firma w Google Maps oraz udostępnić go na innej zewnętrznej stronie internetowej np. witrynie naszej marki. Spacer 360 stopni możemy dodać na Google Maps za darmo oraz nie musimy ponosić żadnych dodatkowych czy np. abonamentowych kosztów. Spacery takie możemy również otwierać na urządzeniach mobilnych takich jak smartfon czy tablet.

Głównym zastosowanie spacerów 360 stopni jest zastosowanie biznesowe. Spacery takie najczęściej prezentują wnętrze naszej firmy, hotelu, biura, restauracji czy gabinetów dentystycznych, aby pokazać klientom oraz potencjalnym pracownikom wnętrza naszej marki.

Zobacz: Wirtualny spacer jako narzędzie marketingu w restauracji

Agroturystyka Stadnina nad Strumykiem spacer 360 stopni

Do czego możemy wykorzystać spacer 360 stopni?

Spacer 360 stopni możemy wykorzystać do wielu celów, prowadząc różne typy biznesów. Z pewnością spacer taki będzie doskonałą okazją, aby zaprezentować swoje ciekawe i jakościowe wnętrza a tym samym podnieść renomę naszej firmy w internecie. W ten sposób możemy również zachęcać potencjalnych pracowników do aplikowania komfortowymi warunkami, które mogą zobaczyć właśnie na spacerze Google. Jeśli prowadzimy również własne przedszkole, gabinet dentystyczny czy inne projekty gdzie wnętrze odgrywa dużą rolę — np. hotel, spacer 360 stopni jest idealny do przekonania do siebie potencjalnych klientów. Spacer taki możemy również umieścić na swojej stronie www poza Google Maps i promować naszą firmę w innych miejscach w sieci. Bardzo korzystne jest wiec zamówienie takiego spaceru. Aby go dodać na wizytówkę w Google Maps, nie musimy znać się na tej tematyce, a wystarczy zamówić wykonanie usługi, które trwa jedynie kilkadziesiąt minut. Spacer 360 stopni zwiększa zatem zaufanie do marki, pozytywny wizerunek oraz sprawia, że więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług danej firmy.

Zakres usługi

Obszar realizacji spacerów 360 stopni

Firmy, dla których przygotowywałem spacer 360 stopni

Od 2014r. jestem certyfikowanym przez Google Rekomendowanym Fotografem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy, i umiejętnością opublikowałem ponad 35 tys. m2 powierzchni firmowych w postaci wirtualnych spacerów. Najwyższa jakość usługi jest doceniana przez wielu moich klientów. Skontaktuj się ze mnie w celu omówienia projektu dla Ciebie.

Bezpłatna wycena:
Daniel Myhal
tel. 510750291
daniel@fotografsv.pl
Kancelaria Notarialna KnuplerzKnuplerz wirtualny spacer Google Rekomendowany Fotograf Street VIew22
Wirtualny spacer u dentysty zdjęcia 360 stopni Google dentysta Kraków AskDentist

Niezależnie czy prowadzisz restauracje, kawiarnie, sklep, hotel, siłownie, co-working czy jesteś dentystą, notariuszem, prawnikiem, w każdej branży lokalne wyszukiwania Twojego biznesu są ważne i warto dbać o to aby klienci poznali, zaufali Tobie i przeszli do kolejnego kroku czyli kontaktu lub przejścia na stronę www. Dzięki spacerom Google zwiększysz zainteresowanie, poprawisz pozycję w Google a co za tym idzie zyskasz nowych klientów.

Zobacz przykłady realizacji